Agencja PR Empemedia | Warszawa | pn-pt g. 9-17

Content Marketing

copywriting

Słowa mają moc, a my potrafimy tę moc okiełznać i ukierunkować w taki sposób, by przyniosła korzyści naszym Klientom.

Content Marketing to inaczej „marketing treści”. Za pomocą dobrze przygotowanych informacji można budować, rozwijać i udoskonalać relacje z obecnymi i przyszłymi klientami, a także z pracownikami i partnerami biznesowymi.

Content Marketing może obejmować rozmaite formy przekazu – od artykułów prasowych, przez blogi firmowe, strony internetowe aż do materiałów video i podcastów. My specjalizujemy się w przekazach tekstowych. Jesteśmy w stanie zapewnić treści poprawne językowo i merytorycznie, interesujące dla czytelników, a przy tym lekko napisane i odpowiednio perswazyjne. Potrafimy dostosowywać język do tematyki i preferencji odbiorców.

Zatrudniamy wyłącznie zdolnych i doświadczonych copywriterów, którzy potrafią przygotowywać teksty wysokiej jakości.


Od wielu lat profesjonalnie przygotowujemy materiały różnego typu. Styl tekstu zawsze dopasowujemy do tematyki oraz celu, jaki chcemy osiągnąć. Dbamy o poprawność merytoryczną i językową, unikając przy tym kalek językowych. Zajmujemy się także redagowaniem tekstów już napisanych, w tym przetłumaczonych na polski z języka obcego (tzw. wygładzanie tekstów).

Przykłady typów tekstów, jakie przygotowujemy:

Pracują dla nas dziennikarze i redaktorzy, którzy mają na swoim koncie tysiące publikacji prasowych. Stale współpracujemy z kilkoma portalami, dla których regularnie przygotowujemy teksty. Bez względu na to, czy interesuje Państwa „redakcja do wynajęcia”, kilka tekstów miesięcznie czy jeden artykuł, można na nas liczyć. Piszemy także artykuły sponsorowane.

Prowadzimy blogi dla firm i innych organizacji. Dbamy o ciekawe, wciągające treści, które będą elementem content marketingu tak małej, jak i dużej firmy – praktycznie z dowolnej branży. Stała współpraca obejmująca 4 wpisy w miesiącu, edycję bloga i moderację komentarzy kosztuje 500 zł netto miesięcznie.

Przygotowujemy teksty na strony internetowe. W pierwszej kolejności koncentrujemy się na jakości przekazu, w drugiej na tym, by teksty były przekonujące i angażujące (perswazyjne), a na koniec bierzemy pod uwagę zasady pozycjonowania. SEO jest oczywiście ważne, ale dobre SEO wymaga dziś przede wszystkich unikalnych i jakościowych tekstów.

Potrzebujesz chwytliwego hasła dla firmy, produktu lub usługi? A może potrzebny jest tekst do reklamy prasowej, treść ulotki, czy może scenariusz do reklamy radiowej? Zajmiemy się tym, wydobywając z Twojej oferty to, co najlepsze!

Skontaktuj się z nami już teraz!