Agencja PR Empemedia | Warszawa | pn-pt g. 9-17

Social Media

facebook-obsluga-firm

Profesjonalnie poprowadzimy profil Twojej firmy oraz kampanię reklamową na Facebooku i Instagramie, a także obsłużymy Twoich klientów w social media

agencja_social_media_warszawa

81% internautów w Polsce
korzysta z Facebooka


Liczba polskich użytkowników Facebooka przekroczyła już 22 miliony internautów. A to oznacza, że większość aktywnych konsumentów ma swoje konta na Facebooku.

Nie ważne czy chcesz dotrzeć do nastolatków, typowych polskich rodzin, czy może do menedżerów o wysokich dochodach. Bez względu na to, czym zajmuje się Twoja firma, Twoi Klienci już są na Facebooku.

Co zyskasz dzięki aktywnej
obecności firmy na Facebooku?


Dzięki obecności w mediach społecznościowych, zwiększysz rozpoznawalność marki, zbudujesz pozytywne relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami, a w efekcie zwiększysz sprzedaż.

W dodatku, nie będą to transakcje jednorazowe, ponieważ Facebook sprzyja nawiązywaniu długotrwałych kontaktów i budowaniu społeczności lojalnych klientów. Zyskasz także wiarygodne opinie, a więc rekomendacje od swoich klientów, a te będą wzbudzały zaufanie kolejnych odbiorców.

social-media-warszawa
facebook-dla-firm

Co stracisz, jeśli Twojej firmy
nie będzie na Facebooku?


Przede wszystkim stracisz czas, bo kiedy w końcu zdecydujesz się założyć konto firmowe na Facebooku, Twoi konkurencji będą już mieli tysiące lojalnych fanów. Stracisz też szansę na to, by Twoja firma była uważana za innowacyjną, idącą z duchem czasu, wsłuchującą się w głosy klientów.

Poza tym nie będziesz miał kontroli nad tym, co mówi się o Twojej firmie w mediach społecznościowych, bo opinie będą wystawiane z pominięciem konta firmowego.

marcin-pietraszek

Kto za tym stoi?

Cześć, nazywam się Marcin Pietraszek – jestem właścicielem Agencji Empemedia oraz koordynatorem wszystkich projektów. Dzięki temu masz pewność, że za naszą współpracę odpowiada konkretna osoba – z imieniem, nazwiskiem i twarzą.

Jestem autorem książek i artykułów na temat biznesu, prowadzę blog dla przedsiębiorców (BossBlog.pl). Wiedzę na temat zarządzania łączę z 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu kont w mediach społecznościowych.

Mam za sobą studia z zarządzania oraz szkolenia w zakresie mediów społecznościowych. Dobre rozumienie biznesu oraz własne, kilkunastoletnie doświadczenie w roli przedsiębiorcy, pomaga mi w wykorzystywaniu Facebooka i Instagrama jako skutecznych narzędzi marketingowych.

Doświadczenie
Konta w mediach społecznościowych prowadzimy każdego dnia od ponad 5 lat
Reklama w pakiecie
Prowadzenie konta na Facebooku zawsze łączymy z kampanią reklamową
Wiele branż
Prowadzimy konta w social media dla rozmaitych branż. Tematyka, w jakiej się poruszamy to m.in.: turystyka, odzież, szkolenia, książki, sprzęt AGD, motoryzacja, suplementy diety, meble, nieruchomości
Aktywna obsługa Twoich klientów
Moderujemy komentarze, odpowiadamy na nie, reagujemy na oceny wystawione firmie, zapraszamy do polubienia, odpowiadamy na zapytania przesyłane przez Messenger – w skrócie, zapewniamy pełną obsługę Twojego klienta
Strategia social media
Współpracę rozpoczynamy od przygotowania strategii działań w mediach społecznościowych (bez dopłat)
Codzienny content
Nawet w najtańszym pakiecie zapewniamy wpisy na Facebooku w każdy dzień roboczy, czyli ok. 20 wpisów w miesiącu
Rozmaite formaty reklam
W kampanii reklamowej zawsze wykorzystujemy zarówno reklamę stałą, jak i wpisy sponsorowane
Raporty w cenie
Po zakończeniu każdego miesiąca przesyłamy raport ze statystykami z prowadzonych kampanii reklamowych
Precyzyjne targetowanie
Planujemy i analizujemy działania reklamowe, ustawiamy grupy odbiorców reklam w taki sposób, by reklama trafiła do potencjalnych klientów z odpowiednich grup docelowych
Oprawa graficzna
Przygotowujemy grafiki do wpisów, edytujemy zdjęcia, dbamy o zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle
Panel Klienta
Bezpłatnie udostępniamy Panel Klienta Empemedia
Więcej za mniej
Porównaj naszą ofertę z ofertami innych agencji. Jeśli otrzymasz taki sam zakres usług w niższej cenie, pozwól nam ją przebić

Studium przypadku – nasz Klient na Facebooku

Dla marki Sensatiano, produkującej obuwie ślubno-taneczne prowadzimy m.in. działania na Facebooku i Instagramie. Choć zaczynaliśmy od zera i z niewielkim budżetem, dziś profil marki ma ponad 10.000 fanów.

Każdego dnia odpowiadamy na pytania klientek, reagujemy na komentarze, wyjaśniamy sytuacje sporne. Dziennie obsługujemy wszystkie wiadomości wysyłane na konto marki za pośrednictwem Messengera. W prostych sprawach odpowiadamy od razu, w trudniejszych, konsultujemy się z przedstawicielami firmy.

W efekcie prowadzonych działań, zadowolone klientki same nadsyłają zdjęcia zakupionych butów, dostarczając materiały, które marka może pokazywać w mediach społecznościowych. Zaangażowane klientki zachęcają do zakupów kolejne, co stanowi najlepszy z możliwych, bo całkowicie autentyczny marketing szeptany.

Klientki chętnie wystawiają entuzjastyczne opinie (aktualna średnia ocen – 4,8), a w sytuacjach spornych (co przy ręcznie wykonywanym obuwiu bywa nieuniknione) początkowo negatywna ocena wielokrotnie bywała zamieniana na pozytywną. Klientów, którzy zgłaszają uwagi, staramy się zmienić w ambasadorów marki i często się to udaje 🙂 .

Obecnie firma Sensatiano otworzyła swój pierwszy stacjonarny salon firmowy. Oczywiście sukces ten nie byłby możliwy bez całej rzeszy zaangażowanych i zadowolonych klientek.

Dlaczego nasza oferta jest prawdopodobnie najlepsza w Polsce?

  • PRAWIE WSZYSTKO W CENIE. Podstawowa cena obejmuje szeroki zakres działań, włącznie z przygotowywaniem grafik, moderacją, aktywnym pozyskiwaniem fanów.
  • INDYWIDUALNA STRATEGIA. Specjalnie dla Twojej firmy i bez dodatkowych opłat przygotujemy indywidualną strategię obecności na Facebooku.
  • WIĘCEJ ZA MNIEJ! Już w podstawowej cenie – 580 zł netto – otrzymasz 20 wpisów w miesiącu na Facebooku z kampanią reklamową. Dla najbardziej wymagających mamy pakiety bardziej rozbudowane. Każdej firmie proponujemy zestaw działań dopasowany do jej branży, stylu i sytuacji.

Chcesz zamówić lub masz pytania?

To zajmie tylko chwilę! Wypełnij ten krótki formularz i sam zdecyduj, czy chcesz otrzymać odpowiedź e-mailową czy telefoniczną.

 Proszę o przygotowanie oferty handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych przez Agencję PR Empemedia.