Agencja PR Empemedia | Warszawa | pn-pt g. 9-17

Szkolenia marketingowe

szkolenia

Jeśli chcesz, aby Twój biznes korzystał z dobrodziejstw nowoczesnego e-marketingu, public relations oraz mediów społecznościowych - masz dwa wyjścia. Możesz skorzystać z usług agencji takich jak Empemedia, powierzając to zadanie doświadczonym specjalistom. Ale jest i drugie rozwiązanie - możesz przeszkolić siebie lub swoich pracowników. Jeśli nie chcesz decydować się na outsourcing działań marketingowych, chętnie podzielimy się swoją wiedzą podczas szkoleń otwartych lub zamkniętych - w dowolnym miejscu w Polsce.

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń Empemedia?

Powód jest jeden, za to bardzo ważny. Nasze szkolenia prowadzą praktycy – tzn. osoby zajmujące się daną tematyką na co dzień. Nawet część teoretyczna zajęć opiera się na autentycznych doświadczeniach, dzięki czemu wiemy, jakie kwestie wyeksponować, a jakim poświęcić mniej czasu. Teoretycy, choćby najlepiej przygotowani, mogą mieć problem z odpowiednim ustaleniem proporcji pomiędzy poszczególnymi tematami. My natomiast koncentrujemy się na tych informacjach, które mają znaczenie w codziennej pracy – wielu z nich nie da się znaleźć w podręcznikach.

Aktualne tematy szkoleń

  • PRAKTYCZNY marketing i public relations w MSPMała firma wymaga innego podejścia do promocji niż korporacja. To szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców, pracowników małych i średnich firm, a także dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą. Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę, jak skutecznie korzystać z nowoczesnych metod promocji bez angażowania dużych nakładów finansowych.
  • PRAKTYCZNY copywriting z elementami content marketinguContent marketing wymaga dobrych tekstów. Ale jak takie tworzyć? Zapraszamy na szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą pisać dobre językowo i marketingowo, perswazyjne teksty. Szkolenie szczególnie polecane pracownikom działów marketingu oraz samodzielnym przedsiębiorcom.
  • PRAKTYCZNE social media w biznesie: Facebook i InstagramProwadzenie konta społecznościowego firmy lub innej organizacji, w tym prowadzenie kampanii reklamowej i etyczne pozyskiwanie fanów wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Dzięki temu szkoleniu, pracownicy chcący wykorzystywać media społecznościowe w swojej pracy, otrzymają praktyczne wskazówki, możliwe do wykorzystywania na co dzień w skutecznej komunikacji z klientami i fanami marki.

W przypadku szkoleń zamkniętych, możliwa jest modyfikacja tematu oraz programu szkolenia, stosownie do potrzeb uczestników, o ile oczywiście dysponujemy wystarczającym poziomem wiedzy i umiejętności w danym zakresie. Nie prowadzimy szkoleń „na każdy temat”.

Szkolenia otwarte organizujemy przede wszystkim w Warszawie (Ursynów), ale zajęcia możemy przeprowadzić w dowolnym miejscu Polski. Jesteśmy otwarci na sugestie dotyczące miejsc i terminów szkoleń - propozycje można zgłaszać e-mailem lub telefonicznie. Minimalna liczba uczestników szkolenia otwartego: 4 (Warszawa), 5 (inne miasta) - wystarczy więc, że namówisz 3-4 znajomych, by szkolenie doszło do skutku w zaproponowanym przez Ciebie terminie.

Każdy temat szkolenia dostępny jest w trzech wariantach do wyboru. Podane ceny stanowią orientacyjny koszt uczestnictwa jednej osoby w szkoleniu otwartym w Warszawie. Cena nie obejmuje wyżywienia ani noclegu.
Ceny orientacyjne:
Wersja Condensa – 4h (3h teorii + 1h ćwiczeń) – 320 zł netto,
Wersja Standard – 7h (4h teorii i 3h ćwiczeń) – 560 zł netto,
Wersja Expert – 14 h (7h teorii, 7h ćwiczeń) – 1120 zł netto.
Przeprowadzamy także szkolenia zamknięte - na terenie całej Polski

Cena szkolenia obejmuje:
- materiały szkoleniowe
- zaświadczenie ukończenia szkolenia lub dyplom
- kawę, herbatę, drobny poczęstunek
- konsultacje po szkoleniu.

W przypadku jednorazowego zgłoszenia więcej niż jednego uczestnika (w jednym mailu) na szkolenie otwarte, przewidziane są rabaty.

Wystawiamy faktury VAT (wg stawki 23%).

Skontaktuj się z nami już teraz!