Agencja PR Empemedia | Warszawa | pn-pt g. 9-17

Wiosenna promocja 2017

promocja2017dlaMSPPromocja obowiązuje od 1.03.2017 do 30.04.2017 roku.

 

Czy już czujesz wiosnę? My, tak! Z myślą o małych i średnich firmach przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, które umożliwią skuteczną promocję internetową Twojej firmy w niższej cenie. Teraz, zamawiając usługi razem, zapłacisz mniej. Co ważne, jeśli umowę podpiszemy na czas nieokreślony w okresie promocyjnym, niższe ceny będą obowiązywały również po zakończeniu promocji. Gwarantujemy niezmienność ceny przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

 


 

Informacje prasowe – eksperckie teksty powiązane z działalnością firmy lub dotyczące nowości produktowych. Budują profesjonalny wizerunek, rozpoznawalność wśród dziennikarzy i czytelników, umożliwiają długofalową promocję, mogą pozytywnie wpływać na sprzedaż jeszcze długo po dacie publikacji. Przykłady naszych informacji znajdziesz w Biurze Prasowym Empemedia. Każda publikacja jest objęta 30-dniowym monitoringiem. Udzielamy gwarancji na min. 5 publikacji każdego tekstu masowego (gwarantujemy liczbę, ale nie miejsca publikacji).

Konto na Facebooku wraz z obsługą kampanii reklamowej – zadbamy o nowy wpis na Facebooku w każdy dzień roboczy, będziemy odpowiadać na pytania i komentarze od fanów oraz budować rozpoznawalność profilu firmowego na Facebooku. W ten sposób możemy budować wizerunek Twojej firmy jako nowoczesnej, pozyskiwać dla marki nowych sympatyków oraz lojalnych klientów. Standardowa cena obejmuje budżet reklamowy w wysokości 100 zł (na życzenie, budżet można zwiększyć).

Kampanie AdWords – pozwól, aby klient, który szuka usług, produktów lub rozwiązania dla swoich problemów, trafił właśnie na Twoją ofertę. Prowadzone przez nas kampanie w Google są stale optymalizowane, a po każdym miesiącu przygotowujemy raport wraz z omówieniem aktualnych wyników. Standardowa cena obejmuje budżet reklamowy w wysokości 500 zł (na życzenie można zwiększyć).

 

  Informacje Prasowe Facebook AdWords Cena netto miesięcznie Oszczędzasz
Pakiet PR

×

×

550 zł

poza promocją 650 zł
100 zł/mies.
Pakiet Social Media PR

×

1050 zł

poza promocją 1200 zł
150 zł/mies.
Pakiet Optimum

1750 zł

poza promocją 1950 zł
aż 200 zł/mies!

 

Opcje dodatkowe
Koszt netto
Facebook – większy budżet reklamowy Budżet + 20%
Facebook – większa liczba wpisów w miesiącu 20 zł x liczba wpisów
AdWords – większy budżet reklamowy Budżet + 20%
Dodatkowe artykuły dla mediów w miesiącu 300 zł/szt.

Ceny netto

 

W sprawie szczegółowych informacji zapraszamy do Kontaktu.