facebook-obsluga-firm

Pomagamy małym i średnim firmom zdobywać fanów, zmieniać ich w klientów i ambasadorów marki.

Niech Facebook i Instagram pracują na korzyść Twojej firmy! Profesjonalnie poprowadzimy fanpage Twojej firmy i kampanię reklamową.  Pracujemy w taki sposób, aby zaufanie Twoich klientów przekuć w sprzedaż. Ty dbasz o to, by dać swoim odbiorcom jakościowy produkt lub usługę, a my dokładamy starań, aby jak najlepiej marketingowo wykorzystać potencjał Twojej oferty.

agencja_social_media_warszawa

81% internautów w Polsce
korzysta z Facebooka


Liczba polskich użytkowników Facebooka przekroczyła już 22 miliony internautów. A to oznacza, że większość aktywnych konsumentów ma swoje konta na Facebooku.

Nie ważne czy chcesz dotrzeć do nastolatków, typowych polskich rodzin, czy może do menedżerów o wysokich dochodach. Bez względu na to, czym zajmuje się Twoja firma, Twoi Klienci już są na Facebooku.

Co zyskasz dzięki aktywnej
obecności firmy na Facebooku?


Dzięki obecności w mediach społecznościowych, zwiększysz rozpoznawalność marki, zbudujesz pozytywne relacje z obecnymi i potencjalnymi klientami, a w efekcie zwiększysz sprzedaż.

W dodatku, nie będą to transakcje jednorazowe, ponieważ Facebook sprzyja nawiązywaniu długotrwałych kontaktów i budowaniu społeczności lojalnych klientów. Zyskasz także wiarygodne opinie, a więc rekomendacje od swoich klientów, a te będą wzbudzały zaufanie kolejnych odbiorców.

social-media-warszawa
facebook-dla-firm

Co stracisz, jeśli Twojej firmy
nie będzie na Facebooku?


Przede wszystkim stracisz czas, bo kiedy w końcu zdecydujesz się założyć konto firmowe na Facebooku, Twoi konkurenci będą już mieli tysiące lojalnych fanów. Stracisz też szansę na to, by Twoja firma była uważana za innowacyjną, idącą z duchem czasu, wsłuchującą się w głosy klientów.

Poza tym nie będziesz miał kontroli nad tym, co mówi się o Twojej firmie w mediach społecznościowych, bo opinie będą wystawiane z pominięciem konta firmowego.

social-media-agencja

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Doświadczenie

Konta w mediach społecznościowych prowadzimy każdego dnia od wielu lat. Posiadamy certyfikaty potwierdzające udział w specjalistycznych szkoleniach.

Reklama w pakiecie

Prowadzenie konta na Facebooku łączymy z kampanią reklamową. Posty oraz reklamy powinny nawzajem się uzupełniać, wspólnie budując spójny wizerunek Twojej marki.

Wiele branż

Prowadzimy konta w social media dla rozmaitych branż. Tematyka, w jakiej się poruszamy to m.in.: turystyka, odzież, szkolenia, książki, sprzęt AGD, motoryzacja, suplementy diety, fitness, meble, wyposażenie wnętrz, nieruchomości, systemy lojalnościowe. Lubimy różnorodność, jesteśmy więc otwarci na większość branż.

Aktywna obsługa Twoich klientów

Moderujemy komentarze, odpowiadamy na nie, reagujemy na oceny wystawione firmie, zapraszamy do polubienia, odpowiadamy na zapytania przesyłane przez Messenger – w skrócie, zapewniamy pełną obsługę Twojego klienta.

Taktyka social media

Współpracę rozpoczynamy od zaproponowania taktyki działań w mediach społecznościowych (już na poziomie oferty i bez dopłat), dzięki czemu jeszcze przed podpisaniem umowy poznasz nasze pomysły na Twój profil firmowy.

Codzienny content

Nawet w najtańszym pakiecie zapewniamy wpisy na Facebooku kilka razy w tygodniu. To daje gwarancję, że potencjalni klienci wciąż będą stykać się z Twoją marką.
Rozmaite formaty reklam

W kampanii reklamowej wykorzystujemy zarówno reklamę stałą, jak i wpisy sponsorowane. Korzystamy z rozmaitych możliwości, by obecność Twojej firmy na Facebooku była maksymalnie skuteczna.

Ciągła optymalizacja kampanii

Na bieżąco analizujemy wyniki reklam. Tworzymy, testujemy i modyfikujemy reklamy w oparciu o aktualne statystyki. Po zakończeniu każdego miesiąca udostępniamy raport, analizujemy efekty pomiędzy miesiącami i wprowadzamy głębsze zmiany.

Precyzyjne targetowanie

Planujemy i analizujemy działania reklamowe, ustawiamy grupy odbiorców reklam w taki sposób, by reklama trafiła do potencjalnych klientów z odpowiednich grup docelowych, dobranych specjalnie dla Twojej firmy.

Oprawa graficzna

Przygotowujemy grafiki do wpisów, edytujemy zdjęcia, dbamy o zdjęcie profilowe i zdjęcie w tle. Dzięki nam nie musisz martwić się także o wygląd reklam oraz fanpage'a.
Panel Klienta

Bezpłatnie udostępniamy Panel Klienta Empemedia, a w nim statystyki dotyczące bieżących wpisów sponsorowanych oraz raporty miesięczne z kampanii reklamowych.

Więcej za mniej

Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze. Z wieloma Klientami współpracujemy od lat - każdemu zapewniamy bezpłatne doradztwo marketingowe przez cały okres współpracy.

facebook

Co zyskasz, współpracując z Empemedia?

 • Czas – będziesz mógł skupić się na kluczowych kwestiach zarządzania firmą, a e-marketing przekazać profesjonalistom.
 • Pewność, że konto Twojej firmy na Facebooku jest pod stałą, profesjonalną opieką.
 • Zaufanie, że ktoś, kto się na tym zna, na bieżąco dodaje i monitoruje wpisy oraz optymalizuje reklamy.
 • Obsługę klienta na Facebooku – odpowiemy na pytania Twoich klientów, a w razie trudniejszych kwestii, skontaktujemy się z Tobą lub wyznaczonym pracownikiem.
 • Raport miesięczny ze statystykami – już na gotowe, bez konieczności samodzielnego szukania potrzebnych danych w narzędziach Facebooka.
 • Jedną, czytelną fakturę, na której rozliczysz się zarówno z Facebookiem (za reklamę), jak i z nami (za obsługę).

Czego unikniesz?

 • Straty czasu – na samodzielne prowadzenie Facebooka, szkolenia lub zatrudnianie pracowników specjalnie do tego celu.
 • Straty pieniędzy – związanej z zatrudnianiem pracowników, wysyłaniem ich na szkolenia, czy też z nietrafionymi kampaniami prowadzonymi przez niedoświadczone osoby.
 • Rozczarowania – możliwego w sytuacji, gdy dana agencja oczekuje od Ciebie przesyłania gotowych tekstów, grafik i reklam, a opłaty pobiera tylko za zamieszczenie na Facebooku nadesłanych materiałów.

Działamy zgodnie z autorskim Systemem Empemedia, który polega na dwuetapowym pozyskiwaniu lojalnych klientów. Pierwszy etap koncentruje się na rekrutowaniu sympatyków firmy – drugi, na przekształcaniu fanów w klientów i zaangażowanych ambasadorów marki. Dzięki temu działania prowadzone na Facebooku i Instagramie przynoszą naszym Klientom długofalowe korzyści.

Studium przypadku – nasz Klient na Facebooku i Instagramie

Dla marki Sensatiano, produkującej obuwie ślubno-taneczne prowadzimy m.in. działania na Facebooku i Instagramie. Choć zaczynaliśmy od zera i z niewielkim budżetem, dziś profil marki ma ponad 12.000 fanów.

Każdego dnia odpowiadamy na pytania klientek, reagujemy na komentarze, wyjaśniamy sytuacje sporne. Dziennie obsługujemy wszystkie wiadomości wysyłane na konto marki za pośrednictwem Messengera. W prostych sprawach odpowiadamy od razu, w trudniejszych, konsultujemy się z przedstawicielami firmy.

W efekcie prowadzonych działań, zadowolone klientki same nadsyłają zdjęcia zakupionych butów, dostarczając materiały, które marka może pokazywać w mediach społecznościowych. Zaangażowane klientki zachęcają do zakupów kolejne, co stanowi najlepszy z możliwych, bo całkowicie autentyczny marketing szeptany.

Obecnie firma Sensatiano otworzyła swój pierwszy stacjonarny salon firmowy. Oczywiście sukces ten nie byłby możliwy bez całej rzeszy zaangażowanych i zadowolonych klientek.

instagram-dla-firm

Przykłady innych naszych Klientów na Facebooku:

logo-mini
logoWNCL2
logo_eg_fb
gtx-pic

Dlaczego nasza oferta jest prawdopodobnie najlepsza w Polsce?

 • ZACZYNAMY TAM, GDZIE INNI KOŃCZĄ. Zwróć uwagę, że pakiety wielu agencji zaczynają się od 1-2 wpisów tygodniowo. U nas nawet najtańszy pakiet zapewnia 2-3 wpisy tygodniowo, a cena wcale nie jest wyższa! Standard to u nas 1 wpis dziennie, a dla niektórych Klientów dodajemy nawet 3 wpisy dziennie.
 • PRAWIE WSZYSTKO W CENIE. Podstawowa cena obejmuje szeroki zakres działań, włącznie z przygotowywaniem grafik, moderacją, aktywnym pozyskiwaniem fanów.
 • INDYWIDUALNA STRATEGIA / TAKTYKA. Specjalnie dla Twojej firmy i bez dodatkowych opłat przygotujemy indywidualną mini-strategię (taktykę) obecności na Facebooku.
 • WIĘCEJ ZA MNIEJ! Już w najtańszym pakiecie otrzymasz 10 wpisów w miesiącu na Facebooku. Każdej firmie proponujemy zestaw działań dopasowany do jej branży, stylu i sytuacji.

FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak możemy rozpocząć współpracę?

Wyślij do nas wiadomość z informacją, że jesteś zainteresowany ofertą. Podaj dane kontaktowe, adres strony internetowej, a jeśli firma jest już obecna w social media, podaj także adresy stron w portalach społecznościowych.

Na jak długo podpisywana jest umowa?

Standardowo proponujemy umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Istnieje także możliwość zawarcia umowy na ustalony okres, jednak nie krótszy niż 3 miesiące. To minimalny czas, w jakim można ocenić skuteczność działań w mediach społecznościowych.

Czy mogę rozpocząć współpracę na próbę?

Tak. Wówczas usługa jest realizowana na podstawie jednorazowego zlecenia przez okres 30 dni. Zlecenie musi zostać opłacone “z góry”. Jeśli w czasie miesiąca próbnego zdecydujesz się na dalszą współpracę, w każdej chwili możesz podpisać umowę na dłuższy okres. Jeśli nie, po 30 dniach nasza współpraca zakończy się.

Ile kosztuje prowadzenie konta firmowego na Facebooku?

Na cenę miesięczną składa się kilka elementów, w tym przede wszystkim koszt prowadzenia konta oraz budżet reklamowy (opłatę tę pobiera Facebook). W zależności od wybranych opcji i budżetu reklamowego koszt prowadzenia konta może się mieścić w granicach od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych miesięcznie. Dla ułatwienia wyboru proponujemy gotowe pakiety, od razu przygotowane z myślą o potrzebach firm różnej wielkości. Każdy pakiet może jednak zostać zmodyfikowany – do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Czy mogę zmienić budżet reklamowy w trakcie współpracy?

Tak. Budżet w każdym miesiącu współpracy może być inny – ważne jednak, abyśmy byli informowani o zmianach z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dlaczego standardem są u was aż 2-3 wpisy na Facebooku w tygodniu?

Niektóre agencje mają w swoich ofertach pakiety nawet z jednym wpisem w tygodniu. W naszej ocenie takie rozwiązanie w większości sytuacji nie ma uzasadnienia – tzn. nie przyniosłoby naszym Klientom wystarczających korzyści. Zależy nam na tym, aby nasze działania były skuteczne, a częstotliwość wpisów na Facebooku ma duży wpływ na efektywność. W naszej ocenie absolutne minimum, aby profil przynosił korzyści danej firmie, to jeden wpis dodawany co drugi dzień roboczy.

Czy będę widział wpisy przed publikacją?

Wpisy nie są publikowane od razu, ale planowane z co najmniej 1-dniowym wyprzedzeniem. Jako administrator strony będziesz mógł przejrzeć, edytować, a nawet usunąć zaplanowane wpisy.

Na jakiej podstawie przygotowywane będą wpisy na koncie firmy?

Na początku współpracy, a często już na etapie oferty, proponujemy Klientowi zakres tematyczny wpisów. Zazwyczaj dotyczy on zarówno bezpośredniej działalności danej firmy, jak również obszaru, w jakim firma działa. Jeśli np. produkt wpływa na poprawę zdrowia, na profil marki pragniemy przyciągnąć takie osoby, dla których zdrowie jest ważne – w takiej sytuacji możemy publikować linki do artykułów, video, czy też porady sprzyjające dbałości o dobrą kondycję zdrowotną. Zawsze bierzemy pod uwagę grupę docelową oraz styl komunikacji firmy.

Nie mam konta na Facebooku - czy muszę je założyć?

Jako Klient możesz, ale nie musisz posiadać prywatnego konta na Facebooku. Jest to zalecane, abyś mógł mieć lepszą kontrolę nad profilem firmy. Nie jest jednak konieczne, aby współpraca z nami była możliwa. Możemy założyć i poprowadzić konto Twojej firmy od A do Z. O naszych działaniach i efektywności kampanii będziesz informowany w mailach i raportach miesięcznych.

Czy mogę współprowadzić z Wami konto firmy na Facebooku?

Tak – Ty lub Twoi pracownicy, możecie dodawać wpisy lub obsługiwać zapytania internautów niezależnie od nas.  Wskazane jest jednak, abyśmy wcześniej uzgodnili zasady takiej współpracy, tak aby uniknąć pewnych problemów – np. dodawania dwóch wpisów w tym samym czasie.

Mam inne pytanie...

Zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej – odpowiadamy w 24h (zazwyczaj w ciągu 1-3 godzin w dni robocze). E-mail jest dla nas podstawową formą kontaktu. W razie potrzeby możesz także zadzwonić (pn-pt, g. 9-17) pod nr tel. 505 780 488 lub zadać pytanie przez Messenger.

Poproś o ofertę lub zadaj nam pytanie!

To zajmie tylko chwilę! Wypełnij ten krótki formularz, aby otrzymać wstępną ofertę dla swojej firmy.

 Proszę o przygotowanie oferty handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych przez Agencję PR Empemedia.