Empemedia Mix - zaoszczędź czas i pieniądze. Od razu zamów to, co w większości firm działa najlepiej.

 • Masz dość nieefektywnych działań marketingowych?

 • Masz dość zajmowania się marketingiem „z doskoku”?

 • Chcesz prowadzić stałe, konsekwentne i skuteczne działania marketingowe w internecie przy zachowaniu rozsądnych kosztów?

mixmarketingowy

Pakiet Empemedia Mix wykorzystuje efekt synergii. Dzięki jednoczesnemu stosowaniu trzech najważniejszych usług marketingowych w internecie, każda z nich wzajemnie na siebie oddziałuje, wzmacniając efekty marketingowe.

W efekcie:

 • wzrasta rozpoznawalność marki,

 • rośnie sprzedaż,

 • wzrasta lojalność klientów.

Empemedia Mix to kompleksowy pakiet, który obejmuje 3 usługi:

copywriting

Informacje prasowe

Raz w miesiącu przygotujemy artykuł prasowy związany z Twoją marką. Gwarantujemy, że każdy tekst będzie dostępny w co najmniej 5 portalach internetowych, choć przeważnie jest ich więcej. Daje to co najmniej 60 publikacji w ciągu roku (ale nasi rekordziści notują ich ok. 300 rocznie!)

facebook-obsluga-firm

Facebook

Co drugi dzień roboczy na koncie (fanpage’u) firmowym dodajemy nowy wpis, a przez cały okres współpracy zapewniamy reklamy i wpisy sponsorowane. W ten sposób przyciągamy nowych klientów i dbamy o lojalność dotychczasowych. W efekcie liczba fanów stale rośnie.

google-adwords

Google Ads

Poprzez stałą reklamę w wyszukiwarce Google trafisz do osób poszukujących właśnie tych rozwiązań, które oferujesz. Stale optymalizujemy kampanie, by uzyskać jak najwięcej kliknięć lub innych konwersji w jak najniższej cenie.

Połączenie tych trzech działań wywołuje efekt synergii:

 • Klient styka się z Twoją marką w portalach internetowych, na Facebooku, w wyszukiwarce Google.

 • Dzięki opcjom remarketingowym i dostosowaniu reklam do zainteresowań odbiorców, reklamy wyświetlają się osobom z najlepszych dla Twojej marki grup docelowych.

 • Klient zyskuje poczucie, że Twoja firma jest obecna wszędzie – czyta o niej w artykułach, widzi ją na Facebooku, trafia do niej przez wyszukiwarkę Google.

 • Wielokrotny kontakt z Twoją marką buduje zaufanie, skłania do zakupu, a nawet zachęca do wielokrotnego korzystania z kolejnych ofert firmy.

empemediamix

Dlaczego nasza oferta jest szczególna?

 • Udzielamy gwarancji min. 5 publikacji informacji prasowych każdej publikacji.
 • Proponujemy elastyczne umowy z 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 • Zapewniamy bezpłatne doradztwo marketingowe przez cały okres współpracy.
 • Na bieżąco odpowiadamy na pytania Klientów i błyskawicznie reagujemy na sytuacje kryzysowe.
 • Możemy pełnić rolę Twojego zewnętrznego działu marketingu - dzięki temu zyskasz więcej czasu i nie poniesiesz kosztów związanych z zatrudnianiem i przyuczaniem nowych pracowników.

Ile to kosztuje?

Pakiet Empemedia-Mix dostępny jest już od 2.000 zł netto miesięcznie, a cena ta obejmuje wszystkie wyżej wymienione działania włącznie z budżetem na reklamy Google Ads i Facebook Ads.

Chcąc zatrudnić do tych działań doświadczonego pracownika, a następnie opłacając reklamy na Facebooku i w Google, łączny koszt tych samych usług w ciągu zaledwie miesiąca byłby co najmniej 3-krotnie wyższy!

W dodatku, zamawiając pakiet Empemedia-Mix otrzymujesz obsługę konta na Facebooku wraz ze wszystkimi opcjami (np. obsługa Messengera, pixela remarketingowego, konfiguracja sklepu, przygotowanie grafik), które poza pakietem są dodatkowo płatne.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć, czy Empemedia Mix sprawdzi się w Twojej firmie? Wyślij wiadomość lub zadzwoń pod numer 505 780 488 (pn-pt, 9-17).

Jeden abonament, profesjonalny marketing + PR, a wszystko to w rozsądnej cenie!

Chcesz poznać szczegóły?

Nie trać czasu – wyślij wiadomość już teraz:

 Proszę o przygotowanie oferty handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych przez Agencję PR Empemedia.