Konsultacje marketingowe

ksiazki_biznesowe

Podczas bezpośrednich konsultacji z przedsiębiorcami i menedżerami, a także korespondencyjnie (przez e-mail) wspólnie diagnozujemy sytuację biznesową Klienta oraz poszukujemy możliwych rozwiązań. Dzięki temu nasi Klienci skutecznie rozwiązują swoje problemy, budują strategie, wyznaczają nowe cele i osiągają je.

Konsultacje biznesowe obejmują najczęściej następujące tematy:

  • ustalenie strategii marketingowej / komunikacyjnej
  • zaplanowanie lub udoskonalenie działań marketingowych
  • budowanie wizerunku marki
  • wykorzystanie mediów społecznościowych w promocji firmy

Konsultacje marketingowe przeznaczone są przede wszystkim dla:
• samodzielnych przedsiębiorców
• właścicieli (bądź menedżerów) małych i średnich firm
• osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą lub stworzyć startup.

Konsultacje „na żywo” odbywają się w Warszawie (z dojazdem do Klienta lub w iDid na Ursynowie). Konsultacje e-mailowe udzielane są przedsiębiorcom z terenu całej Polski. Możliwe są także prelekcje, szkolenia oraz indywidualne konsultacje w całym kraju.

Konsultacji udziela właściciel Agencji Empemedia Marcin Pietraszek – od wielu lat przedsiębiorca, redaktor biznesowy, autor książek:
• „Sprytny biznes. Załóż i rozwijaj małą firmę w Polsce”,
• „Twój pierwszy pracownik. Zatrudniaj w małej firmie w Polsce",
• „PRo-MOC-ja – reklama i public relations w małej firmie”,
• „Czas to pieniądz. Jak oszczędzać czas i pieniądze?”

Marcin Pietraszek ukończył studia z zarządzania zasobami ludzkimi w nowoczesnych organizacjach w Polish Open University, a także stosowane nauki społeczne (interdyscyplinarne studia łączące wiedzę z socjologii, psychologii i antropologii) na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka lat zawodowo zajmował się doradztwem psychologicznym, był członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Zorientowanej na Proces. Później związany z mediami – pracował m.in. jako redaktor naczelny, wydawca, współtworzył portal biznesowy dla małych firm. Obecnie właściciel i szef Agencji PR Empemedia, a także... bloger (www.bossblog.pl).

Aby zamówić konsultację e-mailową, należy przesłać opis problemu. Konsultacja zostanie udzielona w ciągu 2-3 dni roboczych licząc od daty opłacenia faktury. Konsultant przygotowuje odpowiedź ok. 2 godzin.

W celu umówienia się na konsultację w Warszawie, prosimy krótko opisać problem w mailu, a także zaproponować datę spotkania. Konsultacje odbywają się w siedzibie klienta lub w centrum coworkingowym. Ustaleń można dokonać również telefonicznie. Dojazd do Klienta na terenie Warszawy jest bezpłatny i nie wlicza się do czasu konsultacji. Możliwe są także konsultacje z dojazdem do 200 km poza Warszawą.

Konsultacja w Warszawie kosztuje 200 zł netto za 1h lub 500 zł za 3h. Konsultacja e-mail (ok. 2h) - 150 zł netto. Dojazd poza Warszawą + 2 zł/km.
Należy doliczyć 23% VAT. Wystawiamy faktury.