empemedia-agencja

Outsourcing marketingu

Prawdopodobnie chciałbyś, aby marketingiem w Twojej firmie zajmował się profesjonalista z dużym doświadczeniem,  a jednocześnie, by jego zatrudnienie nie kosztowało Cię kroci.

Niestety, małych, a często nawet średnich firm bardzo często nie stać na wysokiej klasy marketingowców, natomiast Ci tańsi i mniej doświadczeni wymagają intensywnych szkoleń (znowu koszty!).

Na szczęście jest jeszcze jedno rozwiązanie – Agencja Empemedia.

Twój zewnętrzny dział marketingu

Możemy stać się dla Twojej firmy zewnętrznym działem marketingu, pracującym na zasadzie outsourcingu. Koszt jest stosunkowo niski, ponieważ nie pracujemy na wyłączność dla jednego Klienta, ale każdemu poświęcamy tyle czasu, ile w danym okresie potrzebuje. A jednocześnie zyskujesz dostęp do wiedzy i doświadczenia specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

.


konsultacja
marketing-wsparcie

Wszystko załatwione


W ramach outsourcingu zajmujemy się wszystkimi bieżącymi sprawami marketingowymi, w tym pośredniczymy przy zamawianiu usług reklamowych, wizerunkowych i innych w agencjach zewnętrznych. Potrzebne ulotki? Zadbamy o odpowiednie projekty graficzne i dogramy szczegóły z drukarnią. Mamy zorganizować akcję marketingową?

Rozliczenie prowizyjne

Zaplanujemy konkretne działania i będziemy koordynować współpracę podwykonawców, spinając w całość zlecenia i terminy. A wszystko to przy niewielkich kosztach, stanowiących najczęściej określony procent od budżetu poszczególnych działań.

korzysci

Bez zobowiązania do korzystania z innych usług

Zamówienie obsługi marketingowej nie zobowiązuje Cię do korzystania z innych naszych usług. Z powodzeniem możemy koordynować współpracę z innymi agencjami, choć jeśli chcesz, chętnie będziemy realizować dla Ciebie te działania, które są zgodne z naszą ofertą i specjalizacją – szczególnie obsługę PR, copywriting, social media i akcje reklamowe w internecie. W kwestiach, które wykraczają poza nasz zakres, nawiążemy współpracę z odpowiednimi specjalistami, gwarantującymi wysoki poziom usług w rozsądnych cenach.

Poproś o ofertę lub zadaj nam pytanie!

To zajmie tylko chwilę! Wypełnij ten krótki formularz, aby otrzymać wstępną ofertę dla swojej firmy.

 Proszę o przygotowanie oferty handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych przez Agencję PR Empemedia.