Marketing i public relations

Świadczymy usługi związane z public relations i marketingiem. Robimy wszystko to, od czego zależy sukces Twojej firmy w internecie.
copywriting

Eksperckie Informacje Prasowe

Przygotowujemy wartościowe merytorycznie artykuły, w których nasi Klienci wypowiadają się jako eksperci w swojej branży. Tego typu materiały są cenione przez redakcje, ponieważ dostarczają ich czytelnikom interesujących, praktycznych informacji.

Zadowoleni są oczywiście również Klienci, którzy budują w ten sposób swój ekspercki wizerunek oraz rozpowszechniają wiedzę na temat marki, którą reprezentują. Eksperckie informacje prasowe są dobrze pozycjonowane w Google.

Więcej informacji o Eksperckich Informacjach Prasowych.


Content Marketing / Copywriting

Rola content marketingu nieustannie rośnie.  Konsumenci nie lubią, gdy ktoś intensywnie skłania ich do zakupów. Chętnie jednak zapoznają się z opisami produktów, które mogą rozwiązać ich problemy oraz korzystają z dobrze przygotowanych porad. Stąd rosnące znaczenie blogów firmowych, czy też poradników udostępnianych w formie e-booków.

Tworzymy treści, które przyciągają uwagę i wzbudzają zaufanie nowych odbiorców.


promocja autorów
opinie_o_kawiarni

Zarządzanie reputacją w internecie

Reputacja to uogólniona opinia, jaką ma restauracja, hotel, sklep (lub inna firma). Warto dokładać starań, by budować dobrą reputację – także w internecie, gdzie większość klientów sprawdza opinie przed wizytą w lokalu, przed rezerwacją pokoju w hotelu, czy też przed zakupem produktu w sklepie.

Pomagamy restauracjom, hotelom oraz sklepom internetowym w bieżącym monitorowaniu opinii na ich temat, reagujemy na recenzje, dążymy do wyjaśnienia sytuacji spornych. W efekcie – pomagamy budować dobrą reputację marki w oczach jej potencjalnych klientów.

Więcej informacji


Reklama Google AdWords

Prowadzimy, analizujemy i nieustannie ulepszamy kampanie w Google AdWords, tak aby nasi Klienci osiągali dzięki nim jak najlepsze efekty. Dowiedz się więcej.

Chcesz zamówić lub masz pytania?

To zajmie tylko chwilę! Wypełnij ten krótki formularz i sam zdecyduj, czy chcesz otrzymać odpowiedź e-mailową czy telefoniczną.

 Proszę o przygotowanie oferty handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych przez Agencję PR Empemedia.