Public Relations

pr-tlo

Na public relations składa się wiele długofalowych działań, które prowadzone konsekwentnie skutkują lepszą rozpoznawalnością marki i efekcie przekładają się na wyniki sprzedaży. Dzięki nam wzmocnią Państwo swoje relacje z dotychczasowymi Klientami, a także wzbudzą zainteresowanie osób, które jeszcze nie korzystały z Państwa oferty!

  • Tradycyjne informacje prasowePoinformujemy media o nowościach w Państwa ofercie oraz o wydarzeniach ważnych z punktu widzenia marki i jej odbiorców. Zapewnimy szeroką dystrybucję informacji prasowych.
  • Eksperckie informacje prasoweEksperckie Informacje Prasowe to nasza specjalność. We współpracy z mediami przygotowujemy pełnowartościowe artykuły, w których przedstawiciele firm wypowiadają się jako eksperci w swojej branży.
  • Media RelationsWiększość tekstów kierowana jest masowo - do wielu mediów. Jednak pośrednicząc między Państwem a redakcjami, możemy zadbać również o publikacje na wyłączność w wybranych, szczególnie ważnych dla Państwa mediach.
  • Publikacje sponsorowaneW przypadku Państwa zainteresowania płatnymi publikacjami w portalach lub czasopismach, wynegocjujemy dla Państwa korzystne warunki i przygotujemy odpowiednie materiały dla mediów.
  • Kontakty z blogeramiPomożemy wybrać odpowiednie blogi oraz uzgodnimy z wybranymi blogerami warunki współpracy. W efekcie, na poczytnych blogach pojawią się testy, recenzje Państwa produktów lub konkursy.
  • Konkursy i akcje medialneWspólnie z redakcjami wybranych portali i czasopism przeprowadzimy konkursy lub inne akcje atrakcyjne dla czytelników - będą one budowały Państwa wizerunek i wzmacniały świadomość marki, produktów i/lub usług.
  • A to tylko fragment naszej oferty...Aktualny zakres usług PR wraz z widełkami cenowymi można znaleźć w linku Pakiety i Ceny.

Tekst ekspercki (przykład)

2015_12_Personel_i_zarzadzanie

Pobierz naszą ofertę (PDF)

Oferta PR 2019

Współpracę możemy rozpocząć tradycyjnie lub online. Istnieje możliwość realizacji pełnego zakresu usług z wykorzystaniem drogi internetowej. Jeśli wolą Państwo kontakt bezpośredni, na terenie Warszawy dojeżdżamy do Klientów (bezpłatnie).
Większość naszych Klientów współpracuje z nami na podstawie umowy na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia. Możliwa jest także realizacja zamówienia na podstawie jednorazowego zlecenia lub podpisanie umowy na czas określony. Zakres współpracy z nami jest bardzo szeroki.
W przypadku informacji eksperckich przeznaczonych do publikacji masowych, udzielamy gwarancji minimum pięciu publikacji internetowych w okresie 30 dni od daty zaakceptowania przez Państwa ostatecznej wersji tekstu. Jeśli w tym czasie nie pojawi się przynajmniej pięć publikacji, otrzymają Państwo zwrot kosztów (100%).