Skorzystaj z promocji!

Zamów w Agencji Empemedia dowolne usługi na okres minimum 3 miesięcy, a w pierwszym miesiącu współpracy otrzymasz 20% zniżki!

 

social-media-agencja

Aby otrzymać rabat, w treści maila z zapytaniem ofertowym wpisz hasło: Start 2018

Zapytanie możesz wysłać przez formularz kontaktowy.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jakie usługi będą najlepsze dla Twojej firmy, podaj adres strony internetowej, opisz krótko swoją ofertę i pozostaw dane kontaktowe – przygotowujemy propozycję działań marketingowych specjalnie dla Ciebie.


Nasze główne usługi:


 

Warunki promocji:

  1. Aby skorzystać z promocji, w wiadomości e-mail (w tytule lub w treści) należy podać hasło “Start 2018”. Ważne, aby hasło zostało przesłane jak najszybciej, najlepiej podczas pierwszego kontaktu, a koniecznie przed podpisaniem umowy. Nie ma możliwości zastosowania rabatu w stosunku do umów już podpisanych.
  2. Rabat w wysokości 20% ceny netto naliczany jest do wszystkich usług realizowanych w pierwszym miesiącu obowiązywania umowy.
  3. Rabat obejmuje usługi realizowane bezpośrednio przez Agencję Empemedia. Rabat nie obejmuje budżetów reklamowych (np. Facebook, Google Ads) ani innych usług zleconych podwykonawcom (strony www, projekty graficzne).
  4. Promocja obejmuje umowy podpisane najpóźniej 31.12.2018 r. na czas określony lub nieokreślony min. 3 miesiące.
  5. Rezygnacja z umowy lub jej zerwanie w okresie przed upływem pierwszych 3 miesięcy współpracy zobowiązuje Klienta do zwrotu otrzymanego rabatu na podstawie faktury wystawionej przez Empemedia.

W sprawach związanych z promocją prosimy o kontakt.