strategia

Wspólnie z nami spójrz szerzej na swój biznes

Brakuje Ci czasu, wystarczającego dystansu lub wiedzy, aby spojrzeć na swój biznes z szerszej perspektywy i przygotować spójną koncepcję marketingową z konkretnym planem działań?

Czujesz potrzebę, by wyjść wreszcie poza “bieżączkę” i zająć się sprawami strategicznymi, które przyniosą Twojej firmie korzyści w dłuższej perspektywie?

Konsultacja + Zarys Strategii + Plan Marketingowy


Wspólnie z Tobą ustalimy najważniejsze kwestie dotyczące Twojego biznesu i jego promocji. Zaczniemy od kilkugodzinnej Konsultacji Strategicznej z dojazdem do Klienta w całej Polsce. Następnie przygotujemy Zarys Strategii oraz konkretny Plan Marketingowy na najbliższy rok.


konsultacje-biznesowe
raport

Strategia w mniej niż miesiąc


W ciągu ok. 14-30 dni od chwili zamówienia usługi otrzymasz konkretny, kilkunastostronicowy raport z opisem działań i kosztów w poszczególnych miesiącach, a później… wystarczy się go trzymać. Wreszcie będziesz miał gotowy przepis do zastosowania w Twojej firmie, uwzględniający jej sytuację i możliwości finansowe.

Co zyskasz, zamawiając Pakiet Strategiczny?


  • Audyt określający pozycję firmy na rynku, jej mocne i słabe strony, działania konkurentów.
  • Zarys Strategii definiujący m.in. cele do osiągniecia, grupę docelową oraz przekaz marketingowy.
  • Plan Marketingowy obejmujący lejek sprzedaży, wybrane kanały komunikacji (offline i online), koszty oraz harmonogram działań na kolejne miesiące.
  • Święty spokój, ponieważ wszystko, co istotne w zakresie marketingu, zostanie zebrane w jednym dokumencie obowiązującym przez kolejny rok.
cel-biznesowy

Bez zobowiązań do dalszej współpracy

Zamówienie pakietu obejmującego Konsultację Strategiczną, Zarys Strategii oraz Plan Marketingowy nie zobowiązuje Cię do podjęcia z nami współpracy w zakresie obsługi marketingowej, ani do zlecania nam poszczególnych usług. Jeśli jednak zechcesz, zaprojektowane działania możemy również realizować i koordynować.

marcin-pietraszek2

Kto odpowiada za strategię?

Obsługę w zakresie strategii zapewnia Marcin Pietraszek – właściciel i koordynator projektów Empemedia, specjalista w zakresie zarządzania (studia podyplomowe), certyfikowany social manager, autor wielu artykułów biznesowych i czterech książek dla przedsiębiorców (m.in. Sprytny Biznes i PRo-MOC-ja), ekspert w zakresie marketingu małych i średnich firm, autor bloga biznesowego BossBlog.pl.

Pakiety Konsultingowe - ile to kosztuje?

• Konsultacja Strategiczna z dojazdem do klienta w całej Polsce
• Audyt Marketingowy
• Zarys Strategii Marketingowej
• Plan Marketingowy na 12 miesięcy
Cena: 2000 zł netto. Wystawiamy faktury VAT.
• Audyt Marketingowy
• Plan Marketingowy na 12 miesięcy
Cena: 1000 zł netto. Wystawiamy faktury VAT.
• Konsultacja e-mailowa – 150 zł (cała Polska)
• Konsultacja 1-godzinna – 200 zł (tylko Warszawa)
• Konsultacja 3-godzinna – 500 zł (do 200 km od Warszawy)
W przypadku konsultacji z dojazdem do Klienta poza Warszawą – doliczamy stawkę 2 zł/km (wg Map Google - najszybsza trasa). Ceny netto. Wystawiamy faktury VAT.

Poproś o ofertę lub zadaj nam pytanie!

To zajmie tylko chwilę! Wypełnij ten krótki formularz, aby otrzymać wstępną ofertę dla swojej firmy.

 Proszę o przygotowanie oferty handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celach marketingowych przez Agencję PR Empemedia.