O nas

bossblog-fb1

Właścicielem Agencji i koordynatorem projektów jest Marcin Pietraszek – specjalista w zakresie social media, public relations i e-marketingu, autor wielu publikacji biznesowych, m.in. książki na temat public relations “PRo-MOC-ja” , a także autor bloga – BossBlog.pl.

Przeczytaj także: Marcin Pietraszek o sobie

Co robimy?

Koncentrujemy się na tych usługach, które są obecnie najbardziej skuteczne – tzn. umożliwiają dotarcie do szerokiego grona odbiorców z niemal dowolnej grupy docelowej, przy zachowaniu rozsądnych kosztów.

Najczęściej są to:
• Social Media – 2/3 Polaków korzysta z Facebooka, a coraz więcej także z Instagrama. Media społecznościowe pozwalają dotrzeć dokładnie do takich klientów, jakich szukasz i być z nimi w stałym, codziennym kontakcie, przypominając o marce i jej ofercie. Na Facebooku możesz jednocześnie budować wizerunek, relacje z klientami oraz promować produkty i usługi.

• Public Relations – jeśli klienci nie są aktualnie na Facebooku, to gdzie są? Prawdopodobnie przeglądają portale internetowe. Czy nie byłoby dobrze, gdyby szukając interesujących ich kwestii, trafiali na artykuły dotyczące Twojej firmy? Zapewniamy informacje prasowe, które są interesujące dla redakcji i czytelników, a przy tym przynoszą korzyści naszym Klientom.

• Google Ads – dziś wyszukiwarka służy do podsuwania internautom rozwiązań ich problemów. Twój produkt lub usługa z pewnością rozwiązuje co najmniej jeden. Suche powietrze w domu? Google podpowie, jaki nawilżacz kupić. Potrzebny dywan? Google wskaże, gdzie w pobliżu jest odpowiedni sklep. Szkolenie dla menedżerów? Wyszukiwarka podpowie, gdzie są trenerzy z dużym doświadczeniem. Pomagamy wykorzystać Google w taki sposób, by powiązać ofertę Twojej firmy z faktycznymi potrzebami potencjalnych klientów.

Dla kogo pracujemy?

Naszą grupę docelową stanowią przede wszystkim firmy, które:
• zatrudniają od 2 do 50 osób,
• chcą współpracować w zakresie obsługi mediów społecznościowych oraz e-marketingu z profesjonalną agencją,
• są zainteresowane długotrwałą współpracą (min. 3-6 mies.),
• na marketing chcą przeznaczyć budżet w granicach 1.000-10.000 zł netto miesięcznie.

Naszymi Klientami są także firmy z innych segmentów – od firm jednoosobowych po duże korporacje, przy czym współpraca z takimi podmiotami zazwyczaj dotyczy realizacji pojedynczych usług. Kompleksową obsługę zapewniamy przede wszystkim firmom z kategorii MSP – to one stanowią naszą specjalizację.

Dlaczego my?

Pracujemy dla firm, których budżety na marketing internetowy można uznać za umiarkowany. Koncentrujemy się na tym, aby stosunkowo niewielkie środki wykorzystać jak najoptymalniej, rozdzielając je odpowiednio pomiędzy działania wizerunkowe i reklamowe.

Ten sam budżet reklamowy, przekazany agencji nastawionej na obsługę dużych przedsiębiorstw, mógłby zostać po prostu „przepalony” – to żargonowe określenie mówi o sytuacji, w której pieniądze na promocję są wydawane nieefektywnie, co w przypadku reklamy jest bardzo łatwe.

Tymczasem my liczymy każdą złotówkę Klienta. Np. prowadząc działania na Facebooku, przygotowujemy kampanie o wartości już od 10 zł (za promocję wpisu sponsorowanego). Z uwagą pochylamy się nad każdym realizowanym zadaniem, by przy jak najniższych kosztach, osiągnąć jak najlepsze efekty. Jesteśmy przekonani, że w zakresie obsługi firm małych i średnich robimy to skuteczniej niż duże agencje, których wysoka efektywność osiągana jest dopiero na poziomie budżetów rzędu kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie i większych.

Mówiąc krótko: jeśli Twoja firma chce przeznaczać na marketing internetowy od kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie wzwyż, możliwe, że bardziej odpowiednia będzie inna agencja, wyspecjalizowana w obsłudze korporacji. Jeśli jednak planujesz przeznaczać na marketing 500, 1000 lub 5000 zł miesięcznie i zależy Ci na tym, by każda złotówka została dobrze zainwestowana, zapraszamy do nas. Efektywny marketing internetowy w dobrej cenie to nasza specjalność.

400_empemedia_logo
Nie chcemy być najtańsi, ale chcemy oferować najlepszą na rynku relację jakości do ceny.

Korzystałeś z naszych usług?

opinie

Co nas wyróżnia?

Staramy się dawać Klientom więcej niż nasi konkurenci. Oto kilka naszych przewag:
  • Specjalizujemy się w zakresie obsługi firm z grupy MSP,
  • Jesteśmy dostępni – odbieramy telefony od Klientów, sprawnie odpowiadamy na maile i nie używamy marketingowego żargonu,
  • Jesteśmy zaangażowani – nie trzeba nas prowadzić za rękę, ani potwierdzać każdego kroku; sami robimy wszystko, co należy do naszych zadań i pilnujemy terminów.
  • Udzielamy gwarancji publikacji w ramach public relations,
  • Bezpłatnie udostępniamy Panel Klienta z raportami,
  • Proponujemy przejrzyste umowy z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.
  • Uczestniczymy w programie Firma Przyjazna Internautom.
Empemedia - Agencja Public Relations Warszawa